DLA PANÓW
Dodane przez Mona11 dnia Marzec 13 2016 09:58:25
Jak wiadomo, osoby tracące włosy bardzo cierpią z tego powodu. Zmienia się ich wygląd zewnętrzny na niekorzyść, są postrzegane jako mniej atrakcyjne. Niekiedy dochodzi do rozłamu związku, bo partner / partnerka nie może znieść tego widoku. Przeważnie nie mówi się o tym, ale taka jest prawda.

Panom, którym zależy na atrakcyjnym wyglądzie proponujmy dyskretne poprawienie urody metodą mikropigmentacji. Trwałe efekty zabiegu utrzymują się kilka lat.

1. Zabieg mikropigmentacji skóry głowy - w efekcie uzyskuje się wrażenie zagęszczonych włosów .

Mikropigmentacja skóry głowy to zabieg, który nie jest drogi, jeśli pigmentację wykonuje się stopniowo. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje i zabiegi próbne w cenie 100 zł. Metodę mikropigmentacji oraz pigmenty dobiera sie indywidualnie dla każdej osoby. Zmiany wprowadza się powoli, aby stopniowo przyzwyczajać się do nowego wyglądu. Dlatego proponujemy zabiegi rozłożone w czasie, w bardzo niskich cenach. Stopniowo wprowadzane zmiany nie szokują otoczenia.

Stopniowo wykonywana mikropigmentacja skóry głowy jest bezpieczniejsza i daje gwarancję zadowalającego efektu końcowego. W sumie jest pięciokrotnie tańsza od zabiegów tego typu proponowanych na rynku.Więcej informacji na ten temat na stronie:


Rozszerzona zawartość newsa
Bezpłatne konsultacje - tel. 661900317.